Pasākumu fotografēšana


Reportāžas foto

Pasākuma norises iemūžināšana


Fotostūrītis

Fotosiena ar fotogrāfa līdzdalību


Foto automāts

Fotosiena bez fotogrāfa līdzdalības

Pasākumu fotogrāfi

Pasākumu fotogrāfi - jubileju, ballīšu, svinību un koncertu fotogrāfs korporatīvos pasākumos, semināros, prezentācijās. Svētku un pasākumu fotogrāfi. Fotogrāfs korporatīviem pasākumiem, kristību foto, foto bērniņu gaidot un Ģimenes foto, jubileju, pasākumu reportāžas foto. Foto bērnu, mazuļu fotogrāfs. Privāto pasākumu fotogrāfi izbraukumā. Pop-up studija - fotostūrītis, ar studijas gaismām, interesantu fonu vai papildus aksesuāriem ar drukāšanu uz vietas. Vecmeitu vecpuišu ballīšu fotosesijas.

Fotogrāfs korporatīviem pasākumiem

Korporatīvo pasākumu fotogrāfs sporta spēļu, semināru fotografēšana. PASĀKUMU FOTOGRĀFS: koporatīvā balle, uzņēmumu sporta spēles, semināri. Profesionāla fotogrāfa pakalpojumi korporatīvajos pasākumos. Foto korespondents Fotografs veido patiesas un dzīvas emocijas. Fotokorespondents tusiņā.

Fotostūrītis pasākumā, foto siena

Fotostūrītis kompāniju pasākumos ar bilžu drukāšanu uz vietas. Profesionāls fotogrāfs ar vairāku gadu pieredzi nodrošina izprintētas fotogrāfijas pasākumā. Foto studija ar aksesuāriem izbraukumā, fotogrāfiju izgatavošana uz vietas. Fotoreportāža pasākumā 25 EUR/ 1h

Fotostends pasākumos

Profesionāls fotogrāfs ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi katru mirkli iemūžina mākslas fotogrāfijās. Foto atrakcija kāzām, pasākumiem, ballītēm - foto stūris un izbraukuma foto sesijas. Fotosiena pasākumā, foto automāts vai foto kaste, foto būdiņa fobo.

Izbraukuma foto studija fotostends

"Pop-up" studija, pozitīvo sajūtu fotostūrītis pasākumos ar studijas gaismām un aksesuāriem. Kāzu foto sturīties, fotosiena ar aksesuāriem. Profesionāls fotogrāfsnodrošina visa veida fotogrāfa pakalpojumus: fotosesijas, portretus, spontānie portreti un inscenējumus.

Informācija par fotogrāfu

Pasākumu foto pakalpojumi

Fotogrāfa izvēle ir svarīgs solis fotosesijai un fotoreportāžai, tādēļ profesionāls fotogrāfs kopš 1999. gada piedāvā visplašāko fotopakalpojumu klāstu, sākot no privātajām fotosessijām, līdz pat kāzām, kā foto salons pasākumā un fotogrāfiju izgatavošana uzreiz.

Fotogrāfs pasākumam

Izbraukuma foto salons Ziemassvētkos. Fotostends Ziemassvētkos un Valentīndienas fotostūrītis. Ziemassvētku fotosesija pasākums. Ziemassvētki Jaunais Gads foto. Valentīndienas fotosesija izbraukumā foto salons fotopakalpojumi. 8. Marts fotosesijas uzņēmumu gada balles, Ziemassvētku un Jaunā Gada Balles foto. Fotostends Ziemassvētku ballē. Fotografēšanas pakalpojumi kolektīvajiem pasākumiem, fotosesijas, dzīvās reportāžas. Fotogrāfa pakalpojumi dzimšanas dienās, vecmeitu ballītēs, publiskos pasākumos festivālos

Fotogrāfs pasākumos

Pasākumu fotogrāfs. Fotosalona pakalpojumi izbraukumā. Fotogrāfiju drukāšana uz vietas, fotogrāfiju attīstīšana. Fotostends izbraukuma foto, fotosalona pakalpojumi, fotostūrītis kāzās un izbraukuma fotosesija pasākumos. Fotogrāfs pasākumā, fotoreportāža ballēs, izbraukuma foto, izbraukuma fotostudija. Onsite printing photography. Fotogrāfs cena stundā 25 EUR. Fotogrāfu cenas atkarīgas no prasībām. Profesionāls fotogrāfs piedāvā vairākus variantus un cenas par foto pakalpojumiem. Fotogrāfu cenas var būt dažādas: 25 eiro plus degviela. Profesionāli fotogrāfi pakalpojumi - sajūtu medīšana un nofiksēšana mākslas fotogrāfijas

Fotogrāfs, foto pakalpojumi

Fotogrāfa pakalpojumi pasākumos, saviesīga pasākuma reportāža. Lai uzzinātu fotogrāfu cenas fotosesijas izmaksām, sazinieties ar fotogrāfu Māri. Fotogrāfu portfolio var apskatīt fotogrāfa majaslapā. Profesionāla fotogrāfa darbi ir radošas bildes un augstas kvalitātes foto pakalpojumi. Iespējams pasūtīt ģimenes fotosesija, iemūžināt bērnus, kā arī pasūtīt peronālo fotosesiju priekš sevis. Profesionāls fotogrāfs Rīgā un Latvijā: portreti, pasākumi, reportāžas, preses konferences un labāko kadru ķeršana tusiņos. Profesionāls fotogrāfs augstā kvalitātē spēs notvert emocijas un izjūtas.

Fotogrāfu cenas

Fotogrāfu pakalpojumi, cenas. Pasākumu foto reportāža, labako kadru keršana, fotosesijas ar izbraukumu Latvijā. Profesionāla fotogrāfa pakalpojumi brīvā dabā - ņemiet fotogrāfu sev līdzi foto sesijām visur. Fotografēšana pie klienta, labas cenas un kvalitāte foto darbos, pasākumu, koncertu ballīšu fotogrāfs. Individuāla foto pieeja, profesionālā tehnika, pieņemamas cenas. Foto žurnālists un sporta fotogrāfs. Ir iespējams fotografēt ģimenes fotosessiju, bērnu fotogrāfijas gan personīgo fotosesiju studijā un izbraukumā. Profesionāls fotogrāfs fotostudijā: ģimenes fotosesiju: ģimenes portreti, bērnu fotogrāfijas, ģimenes pāra fotogrāfija